Contact

Contactgegevens

VEEKRO Bedrijfswagens
Bollenmarkt 11, 1681 PJ Zwaagdijk
T 0228 – 562 528
F 0228 – 563 630
E info@veekro.nl

Jan Veeken, Verkoop Heavy T 06 539 960 06
jveeken@veekro.nl

Raymond Veeken, Aftersales
rveeken@veekro.nl

Duncan Kavelaar, Verkoop Light T 06 539 960 07
verkoop@veekro.nl

Receptie
receptie@veekro.nl

Werkplaats
werkplaats@veekro.nl

Magazijn
magazijn@veekro.nl

OPENINGSTIJDEN:
ma. – vr. 08.00 – 17.00 uur & zat. van 08.00 – 13.00 uur

VEEKRO Bedrijfswagens, de IVECO dealer voor West-Friesland en omstreken!

Algemene voorwaarden

Dekra

Stuur ons een e-mail

7 + 0 = ?